Rekreační středisko Beskydský H-RESORT

Využijte služeb Beskydského H-RESORTU a uspořádejte u nás svůj svatební den! Pro inspiraci pořádáme svatební Eventy a nabízíme fotogalerii realizovaných svateb a oslav v roce 2012, 2013, 2014, 2015, 2016 a 2017.

Kromě svatební hostiny jsme schopni pro Vás zařídit svatební obřad, ubytování hostů, venkovní rauty, hlídání dětí, zajistit fotografa, floristku, hudbu a mnoho, mnoho dalšího.

Každá svatba je však záležitost individuálních představ ženicha a nevěsty – zveme Vás proto k nám k osobní návštěvě, při které budeme moci probrat detaily Vašich snů a přání.

A ještě něco navíc – pokud uvažujete o uspořádání svatby v Beskydském H-resortu, můžete využít naši jedinečnou nabídku na zapůjčení svatebních šatů. Spolupracujeme se svatebním salonem Angelika v Ostravě,který patří mezi největší svatební salony na Moravě a který těží z mnohaletých zkušeností ve svém oboru. Vše je velice jednoduché – pokud se budoucí novomanželé dohodnou na detailech svatebního dne u nás a zaplatí zálohu, vystaví jim naše středisko poukázku na zapůjčení svatebních šatů nevěsty. Přispíváme pak na úhradu půjčovného šatů částkou, která závisí na předpokládané velikosti svatby.

Naše prostory však kromě svateb umožňují uspořádání nejrůznějších dalších rodinných oslav – výročí narozenin, křtiny, promoce, rodinná setkání …

K dispozici Vám je velký sál s tanečním parketem a kapacitou až 100 osob, hotelový salónek s kapacitou až 50 osob a prostory restaurace s terasou.

X

CZ PL EN DE